محمدرضا نجفى منش،رئیس کمیسیون تسهیل کسب و کار اتاق بازرگانى تهران،سازمان بنادر و دریانوردی
رئیس کمیسیون تسهیل کسب و کار و رفع موانع تولید اتاق بازرگانى، صنایع، معادن و کشاورزى تهران با اشاره به اینکه خوشبختانه سازمان بنادر و دریانوردى در حل مسائل دریایى و بندرى بخش خصوصى، پیشگام شده است لذا امیدوارم در آینده شاهد تسهیل شرایط فعالان بخش خصوصى باشیم.
محمدرضا نجفى منش در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانى سازمان بنادر و دریانوردى، در مورد جلسه مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردى با پارلمان بخش خصوصى به منظور پیش برد هرچه بهتر فعالیت هاى فعالان اقتصادى در حوزه دریایى و بندرى، اظهار داشت: در این نشست با حضور فعالان بخش خصوصى و مسئولان سازمان بنادر به ویژه مدیرعامل این سازمان، مشکلات و موانع پیش روى فعالیت بخش خصوصى در بخش دریایى و بندرى عنوان شد و تمامى ارکان بخش خصوصى از تشکل هاى مختلف حضور پیدا کرده و چالش ها و فرصت هاى پیش رو را مطرح کردند.

وى ادامه داد: امیدوار هستیم پس از طرح مشکلات موجود بخش خصوصى در حوزه حمل و وقل دریایى و بخش بندرى، راهکارهاى لازم مدنظر قرار گیرد و چالش ها برطرف شود.

رئیس کمیسیون تسهیل کسب و کار و رفع موانع تولید اتاق بازرگانى، صنایع، معادن و کشاورزى تهران با تاکید بر مفید بودن برگزارى جلسه بین سازمان بنادر و پارلمان بخش خصوصى، عنوان کرد: ضرورت دارد، روابط بخش خصوصى و بخش دولتى به ویژه در حوزه حمل و نقل استمرار داشته باشد و به طور حتم چنین رویه و رویکردى در بهبود وضعیت اقتصادى کشور بسیار راهگشا  خواهد بود.

نجفى منش با تاکید بر اینکه دستگاه هاى دولتى و مسئولان بخش خصوصى باید دور یک میز بنشینند و چالش ها و دغدغه هاى خود را حل و فصل کنند، تصریح کرد: هر قدمى که باعث شد در مسیر پیشرفت گام برداریم قابل تقدیر است و خوشبختانه سازمان بنادر و دریانوردى در حل مسائل دریایى و بندرى پیشگام شده است.

وى با اشاره به اینکه فعالان بخشى خصوصى در هر زمینه اى که فعالیت کنند با موضوع حمل و نقل در ارتباط هستند، گفت: حمل و نقل دریایى بسیار مقرون به صرفه است و با بهره مندى از آن در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه مى توان کالا را جابجا کرد.

رئیس کمیسیون تسهیل کسب و کار و رفع موانع تولید اتاق بازرگانى، صنایع، معادن و کشاورزى تهران ادامه داد: باید شرایط فعالیت بخش خصوصى در بنادر نسبت به قبل تسهیل شود و با رونق حمل و نقل دریایى بتوانیم در بخش صادرات با توجه به امکان کاهش هزینه نهایى محصول گام برداریم و به اقتصاد کشور کمک کنیم.
۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۱۳
کد خبر : ۵۷,۱۳۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید